Hlavní navigace

Proč nemá rád počítač?

Setkání

Co se mu podařilo vytvořit letos v ateliéru? Co ho čeká v nejbližší době? Je to dva roky ode dne, kdy hned dvacet osobností kandidovalo na post prezidenta České republiky v první přímé volbě. Do souboje nakonec prošlo pouze devět z nich.

Související novinky

Praha, Petr a Jakub spolu trénují a společně nám také v dubnu — formou badmintonové exhibice - ukázali, jak vypadá hra profesionálů. Petr Koukal je jediný český hráč, který se probojoval na letošní letní olympijské hry do Londýna; zahrát si časem na OH je i Jakubova meta Další setkání s Jakubem proběhlo v dubnu , kdy jsme mu pro vás položili pár otázek.


 • Hlavní navigace?
 • Roderich Menzel.
 • centrum seznamka.
 • Okresní přebor mužů ve stolním tenise.

Poprvé jsme se setkali přesně před rokem, v dubnu Tehdy jsme na přání členů zorganizovali badmintonové setkání s Petrem Koukalem, na kterém jste nám společně ukázali, jak má badminton vypadat. Jak často s Petrem trénujete? Pokud se setkáme oba v Praze, tak se dá říct, že dáváme každý den zhruba hodinu a půl badmintonového tréninku. Přínosem může být vzájemná tolerance na požadavky druhého.

Program | Dvojka

Pro mě pak určitě to, že Petr je jako tréninkový partner velice dobrý jak přístupem, tak kvalitou. Petr se narodil do sportovní rodiny, tatínek — trenér Petr Koukal st.


 1. inzeraty seznamka.
 2. seznamka muž.
 3. foot fetish seznamka.
 4. Zajímavé odkazy?
 5. Další ročník turnaje o hradišťské štěně se uskuteční – Sokol MH;
 6. PEMITENNIS PARTY 2018.
 7. polský seznamka.
 8. Jak tomu bylo u tebe? Máte sport, potažmo badminton, v rodině? Kdy ses badmintonu začal věnovat intenzivněji? Předcházela zkušenost s jiným sportem? K badmintonu mě přivedla mamka, která kdysi hrávala druhou ligu. Ze strany rodičů jsem měl vždy podporu. Jako malý jsem jinak zkoušel plno jiných sportů — atletiku, hokej, fotbal, a dokonce jsem tři roky závodně hrál squash, ve kterém jsem se dostal až na šesté místo v ČR v kategorii do třinácti let.

  Setkání s Radkem Štěpánkem

  Kdo je pro tebe největší sportovní inspirací? Ne úplně inspirací, ale jednoznačně největším sportovním vzorem je pro mě Roger Federer.

  Jsi 24násobný juniorský Mistr v ČR. Pokud se nepletu, už za juniory nehraješ. Kdy jsi přešel do nové skupiny a jak velká je konkurence? Kvalitou, kvantitou, vším. Jakoby se jednalo o jiný sport Pokud jsem správně počítala, jsi šestinásobným Mistrem ČR, a to v čtyřhře, včetně smíšené. V roce se Rusko dostalo do semifinále, když cestou porazilo týmy Srbska a Česka V semifinále ho porazil tým Argentiny Poprvé sovětský tým, jehož nástupcem se stalo ruské družstvo, startoval v poháru roku V letech a bylo v názvu obsaženo jméno organizace Společenství nezávislých států. V roce bojkotovali sovětští tenisté světové turnaje, jakožto projev nesouhlasu proti opatřením Mezinárodní tenisové federace vůči jejich daviscupovému družstvu, které odmítlo v předchozím ročníku nastoupit k mezipásmovému semifinále s Chile z důvodu existence Pinochetova režimu v této zemi.

  Z Wikipedie, otevřené encyklopedie.

  Najdete na iDNES.cz

  Praha : Olympia, s. Portály : Rusko Tenis. Kategorie : Daviscupové týmy Tenis v Rusku Ruské sportovní reprezentace. Jmenné prostory Článek Diskuse.

  Další zprávy z regionu

  Zobrazení Číst Editovat Editovat zdroj Zobrazit historii. Na jiných projektech Wikimedia Commons.