Popis filmu Seznamka

Vzhledem k tomu, že je postava Jiřího Lagmajera vykreslena jako novodobý Kristián, který umí svést a okouzlit ženy, předepsal mu scénář i tanec. Z toho herec moc nadšený nebyl, ale Zita Marinovová neměla slitování.

0 uživatelé, které vystihují slova: hercem

Nepříjemným překvapením ovšem nebyl konec. Hrdinové komedie se vydají na rekreaci k moři, kde na šéfa seznamky čekalo surfování. S oříškem v podobě studené vody se Jíří Langmajer vypořádal díky otužování poměrně dobře, ale sehrát se s novým parťákem v podobě surfovacího prkna bylo již horší.


 1. nezávazný sex seznamka;
 2. seznamka jen na sex;
 3. Navigační menu?

Česko Slovensko má talent se vrátí na televizní obrazovky, otevírají se castingová…. Natáčení dnešního dílu seriálu Modrý kód přerušil koronavirus, cesta pacientky do…. Poslední epizoda soutěže MasterChef Česko před letní pauzou naservíruje exotické ryby…. Český lev nově ocení i tvůrce animovaných a krátkých filmů.

Diskuse ke článku

Večerníček slaví narozeniny, zrodil se před pětapadesáti lety. Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací. Příběh Martina: Chci se postarat o dceru, manželce to vadí.

Obsazení filmu Seznamka

Týdenní horoskop pro ženy všech znamení od Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník. Sendviče s krevetami a avokádem.


 1. Fotogalerie?
 2. Hlavní navigace?
 3. oznámení seznamka;
 4. Upozornění na pořad Zozn@mka.
 5. Vyhledávání?
 6. JESSIE J a CHANNING TATUM se podruhé rozešli!?

Nej za 24 hodin na serveru politicke-listy. Ministr Brabec: Vztah k životnímu prostředí je třeba budovat od útlého věku. Jan Urbach: Maďarští socialisté se propadají k recesistům.

Bohdan Babinec: Rozvaha starého lékaře o druhé vlně koronaviru. Developerské projekty České Budějovice Celebrity a jejich vtipná videa. Návod: jak se vymazat z registru dlužníků? Cool Radio Premiéra filmu Seznamka: Langmajer řádil jak utržený ze řetězu, Gondíková ho musela krotit!

Žena zjistila, že její dědeček byl dvojníkem CHANNINGA TATUMA. Ta podoba je neuvěřitelná!

Hlavní hvězda nové české komedie Sezn mka Jiří Langmajer 50 oslavil její premiéru ve velkém. Od začátku do sebe kopal jednoho panáka za druhým, ty proléval pivem a zakončil to šampusem, který vytrhl z ruky partnerce Adéle Gondíkové Ta ho musela krotit jako divokou zvěř. Langmajer řádil, Gondíková se ho snažila krotit Že je premiéra filmu příležitostí k pořádné oslavě, přesvědčil všechny přítomné během slavnostního uvedení filmu Seznamka herec Jiří Langmajer.

Herec Langmajer byl jako utržený ze řetězu. Gondíková ho musela krotit Říká se, že když se herci chopí číše, tak je nikdo už nemůže zastavit. Jirka Langmajer 50 ukázal, že ještě nepatří do starého železa a také za to umí pořádně vzít. Naštěstí měl u sebe svou partnerku Adélu Gondíkovou. Sice se pořádně zlil pod obraz, ale aspoň ho měl kdo odtáhnout domů. Jiří Langmajer: Gondíková ho opilého sotva nasoukala do auta Herce Jiřího Langmajera zřejmě jeho záletnická role v nové komedii Seznamka nadchla natolik, že to roztočil i na samotné slavnostní premiéře.

A to i přes fakt, že po jeho boku nechyběla jeho životní partnerka Adéla Gondíková.

herci : définition de herci et synonymes de herci (slovaque)

Ještě, že tam ale byla. Langmajer do sebe během večera doslova klopil vše, co bylo po ruce. Panáky, šampaňské, pivo. A Gondíková jen trpělivě přihlížela.


 • sex seznamka flirt;
 • Seznamka - Finále.
 • Časová osa článků?
 • Slečny, máte šanci! CHANNING TATUM si nově založil profil na internetové seznamce.
 • Nakonec s Celebrity v článku: Jiří Langmajer zdroj: www. Upocený Macháček řádil na pódiu: Čichal ke kalhotkám a olizoval kytaru Nic mu není cizí. Na nedávném koncertě v Karlových Varech frontman kapely Mig 21 Jiří Macháček 50 řádil jako utržený ze řetězu. Od fanynek chytal podprsenky a kalhotky, ke kterým slastně čichal. Jenom pivo se Sagvanem? Langmajer oslavil premiéru bujaře, Gondíková láskyplně přihlížela Svoji nejnovější filmovou roli pořádně oslavil.