Alternativní výsledky

Žárlivost je sice písničkáři opěvována jako důkaz lásky - ale není to tak. Žárlivost je láska chorobně zvrhlá - protože je sobecká. Myslí jen na sebe: Já tě potřebuji, já, já. Zatímco zdravá láska, ta je nesobecká, ta myslí na druhého víc než na sebe. Jakmile ti dívenka poprvé řekne: "A to si pamatuj, že kdybych se někdy něco na tebe dozvěděla, tak bude zle Žárlivá dívka si stále motá v hlavince různá podezření a je zbytečné jí něco vymlouvat.

Doporuč jí, aby se šla léčit a uteč od ní i kdyby byla sebekrásnější. V manželství by to nepřestalo, ale naopak, zhoršovalo by se to do podob nesnesitelných. Hysterie to je také projev choroby, choroby zákeřné, protože skryté. O co, jde? Je to nadřazení citu nad rozumem.


 1. seznamka google.
 2. seznamka domina.
 3. gay svatební oznámení.
 4. Linguee Apps!
 5. Film: Příliš osobní známost!

Jak se projevuje: Především častou urážlivostí -naštváním. Hádka se vášnivě rozdmýchává a stejně se pak provozuje slast z usmíření.

Account Options

Je to takové hnusné divadlo, co hysterka hraje - a to s velkou náruživostí. Vaší rolí, pánové, při téhle hysterické hře má podle jejího mínění být, abyste ji usmiřovali, abyste ji odprošovali, abyste se kolem trucující plazili, abyste ztratili klid. Postupně hysterky rozvíjí hotové komedianství v hořekování, pláči a vyděračském vyhrožování, že si chudinka něco udělá. Zle je s mládencem, když tu roli usmiřovače přijme. Utíkej od hysterky, co ti nohy stačí. Jako žárlivá, tak i hysterická dívka není vůbec schopna navázat normální známost, žít normálně v manželství.

Prvním varováním, že máš co dělat s hysterkou, ti může být, že se tyhle dívky většinou šíleně nesnášejí se svou matkou. A táta - ten nadržuje bráchům. A bráši? Děsní hulváti. Jen sebe vidí hysterik ve světle ušlechtilém. Kamarádky buď nemá vůbec, nebo jaksi podivné. Proto i zde platí: uprchni co nejrychleji od známosti s dívkou, když u ní objevíš hysterické příznaky. Teď si vezměme na paškál zase mládence. Muži mají sklon k hypochondrii, k puntičkářství a ke hravosti - ke koníčkům. Ty koníčky jim neberte, to jsou vaši spojenci.

Ale bedlivě hlídejte, jestli se z puntičkáře neklube dozorce, který kontroluje, sekýruje, zkazí radost.

ŽEBŘÍČEK: Příliš osobní známost zajímá diváky stále nejvíc - smile-creator.org

Buďte opatrné na frajery, kteří se musí stále vytahovat, jak v práci zatočil s nadřízenými - předvádět - jak všechno zná nejlíp, než kdekdo kolem. Dívky mají zpravidla srdíčko samaritánky a jsou přesvědčené, že svou něžnou láskou a péčí v manželství své vyvolené z jejich nedostatků a podivností vyléčí. Opak je pravdou a to ve většině případů: nedostatky a podivínství začnou po svatbě bobtnat a rozbujovat se. A tak platí i pro vás, dívky: utíkej od líného mládence. To je takový, který nedokončí školu a mění pracoviště, protože všude si na něj zasednou, chtějí ho komandovat.

Brzo bys mezi ty zlé patřila i ty. Nenech se okouzlit mládencem posměváčkem, který má pro vše jen sarkastický úšklebek. Za čásek by se poškleboval i tobě. Chraň se vzteklounů, kteří mlátí o zem věcmi, vztekle klejí, nedokážou ovládnout zlost a chovají se jako rozmazlení milánci.

Bez milosti je pošli domů, aby se dovychovali na dospělé mužské. Pak jsou tu ti, co pijí: Ani manželství ani ohled na ženu neodnaučí alkoholika pít. Ti, co pijí, patří na léčení a ne do manželství. Nedbej na sliby, že přestane, až O žárlivých mládencích platí totéž, co jsme si řekli o dívkách. Žárlivce také patří léčit. Nesmí mít známost.

Nesmí se oženit - to pak spolehlivě hubí sebe i partnerku. Hysteriků je mezi chlapci málo, ale když už, tak to bývá horší, než u ženy: trucovitost přerůstá ve mstivost. Kde žena pláče, tam muž řve a řádí. Příznaky hysterika: povýšený, nemá přítele, často mění kamarády, je samolibý, urážlivý, v projevech lásky přecitlivělý, zaujatý sám sebou. Partnera začneš lépe poznávat až tak v druhém roce známosti. Proto se chraňte bez důvodů opravdu závažných zkrátit známost pod ty nezbytné dva a potřebné tři roky trvání.

První rok ať je jen nezávazné "chození spolu". A hned na začátku dohoda: "Rozejdeme se bez scén, kdyby jeden nebo druhý poznal, že mu to nevyhovuje.

Příliš osobní známost - nejnavštěvovanější český film podle knižní předlohy

Pryč od nich. Je to znamení špatné povahy. Dejte si pozor na partnera, který na vás vymáhá "důkazy" vaší lásky vynucováním pohlavního styku. Platí tu stále: Kdo miluje opravdu, ten rád počká. Dej si pozor na partnera, kterému nevadí, že ti vznikne k vůli němu nepříjemnost.

Příliš osobní známost

Kdo tě má rád, ten oželí sebeskvělejší zábavu, kdybys k vůli ní měl - měla mít potíže. Dej si pozor na partnera, který rád popíjí. Nevěř, že kvůli tobě přestane. Dokud si to aspoň roční zkouškou neověříš, nevěř žádným slibům. Dej si pozor na partnera, který je jiné víry nebo je vůbec bez víry. Někdo si řekne: "Na takové věci se dnes už nehledí. Hlavně, že se máme rádi. Ale až byste se vzali, nutně se ukáže, že je mezi vámi rozdíl v pohledu na samu podstatu manželství. A co pak? Vyříkali jsme si pár kategorických NE: kdy máme pokus o známost vzdát hned, jak to a ono zpozorujeme.

Teď bychom měli začít hovořit o tom, kdy je pokus o známost nadějný. Straší tu stále tradiční představa: no přece, až se zamiluju!


 1. Příliš osobní známost – program a vstupenky online | Kino Vatra;
 2. Recenze: Český film Příliš osobní známost se topí v romantice, erotice i dramatu - smile-creator.org;
 3. dívka známost.
 4. Tabulka výsledků!

Až zahořím k některé dívce láskou! Jeden zkušený lékař k tomu říká: "Kdybych radil nákupčímu JZD, že má při aukci chovného skotu jít kolem ohrady a hledat kus, který mu padne do oka a který si zamiluje na první pohled, řekli byste, že jsem blázen, - a právem.


 1. osudova seznamka.
 2. Fotogalerie!
 3. rande v rime online sk.
 4. česko-anglicko překlad pro "mít známost"!

Ale když radím, aby si mladí hledali partnera víc rozumem a méně citem, jsem prohlášen za cynika, přestože onen sentimentální výběr má na svědomí tisíc pět set rozpadených manželství ročně! Tak to nedělejte. Slušní kluci jsou všichni stydliví bafulíni, plní ostychu. Ti se jen tak neodhodlají začít se dvořit.