Account Options

girl.dauri.ga Z účtu se jim totiž začaly strhávat nemalé částky za automaticky prodlužované členství. Byli jsme na policii a ti říkali, to je v pořádku, to jste se měl odhlásit.

christian.cucexezutu.tk To se stalo a na druhý den a už jsem byl připravený o 3 korun. Žádný opravdový kontakt nemají v plánu zaslat. Naopak oblbují počítačovými odpovědmi.

Společnost

Po 14 dnech jsem dal výpověď z VIP. Přestali zasílat veškeré kontakty a za tři měsíce mně ukradli z konta bez mého vědomí dalších 2 korun. Tak to jsou některé z výpovědí poškozených klientů. Nejasnosti kolem podnikání lucemburské firmy se netýkají jenom České republiky. Klienti si prý na její zvláštní praktiky stěžují napříč kontinenty.

Mezi nimi se právě objevuje i společnost B2, která provozuje několik online seznamek pod různými názvy. Ani přes 24 hodin nestačilo na to, aby nám seznamka zaslala vyjádření. Nicméně seznamky i přesto fungují dál.vou z Prahy dostaneme do krásné přírody středních Čech. Během dne ujdeme nějaké ty kilometry, na oběd si opečeme buřta a večer budeme podle chuti pokračovat posezením.

Seznamka Finále 08.12.2019 20:05

Prostě letní den jako vyšitý! Čt