Načítání...

Další články z rubriky

Ty si s ženami radši nepiš. Seznamka to tady moc není.

Najděte si spolehlivého partnera

Jak to víš? Emoji provided free by EmojiOne. Snažení Těhotenství Miminko. Od 40 do 65 let hledám vztah?

Láska v rytmu salsy: Víme, kde najít partnera pro život i pro tanec

Nahlásit Citovat Zmínit. Stránka: 1 2 Další. Napsat příspěvek. Příspěvek upraven Russet píše: Ty jsi dobrá Čecha… není dobré české, ale stále se učí jazyk, co tady hledáš?

Často jsem se tam setkala s těmi co chtěli jen sex a byli zadaní, nechtěli nic měnit. Včelička píše: Tady ale seznamka je. Obeli píše: Je to Amričan, který se příští měsíc stěhuje do Čech a chce email na výměnu fotek a podobně.


  1. Internetová seznamka nalovu.
  2. Záludné seznamování. Hledáte vztah jako dravá šelma? Nedostanete ho.
  3. seznámit boy!
  4. bezplatna seznamka!

Russet píše: Ty si s ženami radši nepiš. Seznamka to tady moc není dobre dekuji. Váš příspěvek. Přidat obrázky. Vnitřní přitažlivost lze zvýšit prací na sobě.

Hledám vztah - inzerát | inzerce na smile-creator.org

Odpověď 2:  Zbavením se strachu aspoň jednoho ze 7 nejčastějších. Odpověď 3:  Vyléčením minulosti bývalé vztahy, minulá zranění, modely z dětství…. Odpověď 4:  Ujasněním si, co vlastně chci  od vztahu, od partnera. Odpověď 5:  Nechápu otázku či souvislosti nebo Nevím, kde mám slabé místo nebo Potřebuji něco jiného Program Konzultace Profil Kontakt Eshop. RODINA, rodiče a děti, konstelace, vyřešit vztah s rodiči, životní styl, rodový statek, léčivé zahrady….

Partnerství — Hledám vztah.

Kontakt Tel.