Seriály a pořady online | iPrima – Je na co se dívat

Jak tohle dopadne? Čtvrteční Prima Partička přivítá moderátora Karla Voříška! Prima Partička se spojí s blbou blondýnou a Jakubem Kohákem! Prima Partička se vrací na Primu reprízami s oblíbenými hosty. Partička v neděli pořádá speciální představení Muži v černém pro Ženy v bílém.

Seznamka v Prostřeno

Jak ho můžete sledovat? Jak to chodí u zpovědi, slepý volič a mnohem víc dnes v Prima Partičce. Roman háže Jankovi klacky pod nohy.


  • Podvodné praktiky na seznamkách.
  • flirtování agentury.
  • seznamka humpolec.
  • DoporuÄŤujeme.
  • Podobné texty písní.
  • Prostřeno! XXI (16) | Prima;
  • mbti seznamka.

Hana si s ním i Johnem ale v seriálu Slunečná poradí. Intimní scéna Gránského a Pagáčové v dnešním Modrém kódu: Přepsala ji korona! Prima Partička 3 - upoutávka. Spouštím video za  10 s.

Seznamka - Finále 22.12.2019 20:05

V případě potíží s SMS platbami se obraťte na zákaznickou podporu iPrima na podpora iprima. Jakékoliv citlivé informace související s vašimi platbami prostřednictvím systému platební transakce nejsou pro FTV Prima spol. Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Přihlásit se. Vyhledat film, seriál, pořad.

Vypůjčit za 49 Kč na 48 hodin Mám již vypůjčeno Mám již vypůjčeno. Kretén střídá kreténa," povzdychne si hrdinka filmu a její další rande na inzerát s tváří Lukáše Pavláska se rychle zařadí do jejího oddílu katastrof a kreténů Kretén střídá kreténa," povzdychne si hrdinka filmu a její další rande na inzerát s tváří Lukáše Pavláska se rychle zařadí do jejího oddílu katastrof a kreténů.

Podobný seznam příšerných schůzek postupně rozšiřují i další postavy. Sezn mka je totiž komedie o mužích, ženách a zajímavém fenoménu doby - internetové seznamce.

Navigační menu

A samozřejmě o tom, co všechno se na takovém rande naslepo může stát. Ale pozor, v rybníku hledajících se může objevit i dravá štika. Jiří Langmajer jako šéf seznamky čelí stížnostem nespokojených dam. Ve jménu firmy a ve jménu příležitosti, která dělá zloděje, musí ukázat, že chlapi nejsou pouze idioti. S šarmem a roztomilostí slavného filmového Kristiána vyráží jako nové rande na schůzky s klientkami.


  • seznamka duchovní.
  • inzerce seznameni.
  • Prima Partička 2020 (1): seznamka?

Vyzbrojen informacemi z jejich dotazníků vystupuje jako muž jejich snů. Po několika naplněných schůzkách ovšem beze stopy mizí. On totiž manželku nehledá, on už doma jednu má. A ta má zase kamarádku a ta hledá na seznamce a tu Jiří Langmajer taky svede. Smyčka kolem záletníka se začíná utahovat a ve vzduchu visí společný ženský slib, že pomsta bude sladká Méně. Komedie České filmy. Kajnarová Doležalová Marie L. Dostupné pouze na území ČR. Jedlíci aneb Sto kilo lásky. Drama Romantický.

Uživatelka iprima, 71 let, Frýdek-Místek - smile-creator.org

Zbraň odplaty. Cesta do Afriky. Tři dny ke svobodě. Drama Kriminální. Bejvalka ze záhrobí.